...
شهریور, 1400 بدون نظر اخبار

بررسی مدل های مختلف نقش آفرینی کانون قالب سازان خراسان

جلسه بررسی مدل های مختلف نقش آفرینی کانون قالب سازان خراسان در ارتقای سطح فناوری صنعت قالب سازی منطقه در پارک علم و فناوری خراسان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان؛ پارک علم و فناوری خراسان با حمایت از کانون قالبسازان خراسان، در جلسه ای به بررسی  مدل های مختلف نقش آفرینی کانون قالب سازان در ارتقای سطح فناوری صنعت قالب سازی منطقه پرداخت.

پارک خراسان با دراختیار گذاشتن مکان به این کانون به مدت دو سال از آنان حمایت کرده تا فعالیت های این کانون در نهایت  به ارتقا سطح فناوری و افزایش کیفیت  کار قالب سازان استان منجر شود.

حمایت پارک علاوه بر مکان استقرار، حمایت از برگزاری دوره های آموزشی و ایجاد ارتباط با شرکت های دانش بنیان و فناور برای الگو برداری در زمینه های کیفی و مدیریت پروژه ای و انتقال فناوری می باشد.

در این جلسه در خصوص مدل های مختلف نقش آفرینی کانون در ارتقا سطح فناوری صنعت قالب سازی منطقه گفت و گو شد و  قرار شد که کانون در جلسات بعدی با مدیران پارک مدل نهایی خود را تکمیل کرده و در تعامل با معاونت صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی، زمینه بهرمندی قالب سازان را از حمایت‌های موجود در زمینه ارتقا کیفی و سطح فناوری فراهم نماید.

https://www.kstp.ir/storage/198786 https://www.kstp.ir/storage/198787

https://www.kstp.ir/storage/198785

 

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *